Pożyczki dla osób z negatywna historią kredytową

12 kwietnia 2019 - Bez kategorii

Dobra historia kredytowa na znaczenie w dzisiejszych czasach. Oznacza mnogość ofert dla jej posiadacza i zwykle wiąże się ona z tym, że to nie pożyczkobiorca zabiega o ofertę, ale instytucja kredytowa o niego. Czy jednak złe wpisy w bazach wiarygodności gospodarczej całkowicie skreślają klienta? Czy będzie on mógł skorzystać z ofert pożyczki?


Odpowiedź na te pytania brzmi: tak. A nawet jak najbardziej tak! Dla osób, które posiadają na swoim koncie kredytowym potknięcia pomocną dłoń wyciągają pozabankowe firmy finansowe, które bardzo często w swoich ofertach mają również pożyczki bez bik i krd.

Pozabankowe firmy finansowe pracują zarówno w systemach home credit, jak również z obsługą całkowicie on-line. W przypadku wyboru pierwszej opcji klient otrzymuje pożyczkę bezpośrednio w swoim domu przez dedykowanego przedstawiciela z ramienia pożyczkodawcy. Zwykle również spłaty dokonywane są za pośrednictwem odwiedzającego regularnie klienta pracownika firmy. Spłaty pożyczek z obsługą w domu odbywają się, zależnie od oferty wybranego przedsiębiorcy, w systemach miesięcznych lub tygodniowych.

W przypadku opcji internetowej wypłata kwoty pożyczki wymaga posiadania konta bankowego. Klient po wypełnieniu formularza na stronie firmy potwierdza swoją tożsamość za pośrednictwem systemu bankowego wykonując symboliczny przelew weryfikacyjny. Kwota takiego przelewu waha się od grosza do 1 PLN. Następnie oczekuje, zwykle krótko, ponieważ transakcję odbywają się za pomocą szybkich przelewów, na wypłacenie pożyczonej kwoty. Spłaty rat zobowiązania pożyczkowego również dokonuje się wtedy na konto bankowe co obecnie wiąże sie z dużą wygodą dla klienta.

› tags: firmy pozabankowe / historia kredytowa / pożyczka bez bik / pożyczka bez krd / pożyczka online / pożyczkobiorca /